ANKARA

Başkan Tiryaki’ye sevgi seli

baskan-tiryakiye-sevgi-seli
made in ANKARA

Başkan Tiryaki’nin Yenimahalle Belediye Başkan adaylığının açıklanmasının ardından Altındağ Belediyesi’ne akın eden Altındağlı kadınlar, Başkan Tiryaki’ye duygu dolu anlar yaşattı. Kendilerine ve çocuklarına bu zamana kadar sunduğu tüm imkanlar, düzenlediği organizasyonlar ve değişen hayatları için teşekkür eden Altındağlı kadınlar, gözyaşları içinde Başkan Tiryaki’ye veda etti.

“Sizin sayenizde hayatımız değişti”

Kendisine teşekkür etmek ve veda etmek için gelen tüm kadınları makamında ağırlayan Başkan Tiryaki, kendisine gösterilen yoğun ilgi ve sevgi karşısında duygulandı. Kadın Eğitim ve Kültür Merkezleri sayesinde okuma yazma öğrenen, edindiği bilgi ve becerilerle kendi parsını kazanmaya başlayan, meslek sahibi olan, üniversite bitiren, yeni yerler gezme ve görme imkanı bulan, şehir dışı gezilere katılan, “Sizin sayenizde hayatımız değişti” diyen tüm kadınlar, Başkan Tiryaki’yi asla unutmayacaklarını söyledi.

“Herkesten Allah razı olsun. Hakkımız helal olsun.”

Kendisine gösterilen ilgi ve sevgi karşısında gözyaşlarını tutamayan Başkan Tiryaki ise kimseyi kırmayarak herkesle tek tek fotoğraf çektirdi. “15 yılda Altındağ’da gönlüne dokunmadığımız, elini tutmadığımız, evine girmediğimiz ve kapımızı açmadığımız kimse kalmamış. Bir şekilde birilerinin hayatına dokunmuş, kalbine girmiş, hayatında küçük de olsa bir değişikliğe imza atmışız. Kiminin evini yenilemiş, kiminin yolunu değiştirmişiz. Ama en önemlisi kalplerinde iz bırakmışız. Bugün bunu görmek çok sevindirici… Herkesten Allah razı olsun. Hakkımız helal olsun…” diyen Başkan Tiryaki, zaman zaman gözyaşlarını tutamadı. Belediye Başkanlığı’ndan önce ailesiyle birlikte yıllarca il il, ilçe ilçe gezerek görev yaptığını, her gittiği yeri evi olarak benimsediğini ve herkesi ailesi olarak gördüğünü yineleyen Başkan Tiryaki “Altındağ benim evim, Altındağlı kardeşlerim ise ailemdi. Her zaman da öyle olacak. 15 yıl boyunca nasıl ki kapım ve kalbim herkese açıksa, öyle olmaya devam edecek.” dedi.

Hava Durumu

Yandex.Hava Durumu