Spor

MİLLİ GÜREŞÇİLER DÜNYA ŞAMPİYONASI YOLCUSU

milli-guresciler-dunya-sampiyonasi-yolcusu
made in ANKARA

ASKİ SPORLU ŞAMPİYON MİLLİ GÜREŞÇİLER, 20-28 EKİM TARİHLERİ ARASINDA BUDAPEŞTE’DE GERÇEKLEŞTİRİLECEK OLAN DÜNYA GÜREŞ ŞAMPİYONASI ÖNCESİ ANKARA BÜYÜKŞEHİR BELEDİYE BAŞKANI DOÇ. DR. MUSTAFA TUNA’YI ZİYARET ETTİ

Ankara Büyükşehir Belediye Başkanı Doç. Dr. Mustafa Tuna, Macaristan’ın başkenti Budapeşte’de, 20-28 Ekim tarihleri arasında düzenlenecek olan “Dünya Güreş Şampiyonası” öncesi ASKİ Sporlu Milli Güreşçileri kabul etti.

Başkanlık makamında gerçekleşen kabulde; Ankara Büyükşehir Belediyesi Basın Yayın ve Halkla İlişkiler Daire Başkanı Adnan Yuva, ASKİ Spor Kulübü Başkanı Mehmet Genç, Kulüp yöneticileri, Milli Takım Antrenörleri ve Şampiyon Milli Güreşçiler yer aldı.

 

“GÜREŞ BİZİM ATA SPORUMUZ”

Dünya Güreş Şampiyonası öncesi ASKİ Sporlu Milli Güreşçilerle bir araya gelen Başkan Tuna, “Güreş bizim ata sporumuz. Kalbimiz sizinle” diyerek, Milli Güreşçilere Dünya Güreş Şampiyonası’nda başarılar diledi.

ASKİ Spor Kulübü Başkanı Mehmet Genç, Başkan Tuna’nın güreşi çok sevdiğini belirterek, “Bize olan desteği sınırsız olan Başkanımız, güreşin Ata sporu olduğunu ve çok sevdiğini dile getiriyor. Desteğinden dolayı çok teşekkür ediyorum. Allah razı olsun” dedi.

Hava Durumu

Yandex.Hava Durumu