ANKARA

MUHTARLIKLARA YOĞUN BAKIM

muhtarliklara-yogun-bakim
made in ANKARA

Altındağ Belediyesi, ilçe sınırlarındaki muhtarlık binalarının sorunlarını tespit ederek bakım ve onarımını gerçekleştiriyor.

Altındağ Belediyesi, ilçedeki mahalle muhtarlıklarında hummalı bir bakım ve onarım çalışması yürütüyor. Mahalle muhtarlarının taleplerine kayıtsız kalmayan Altındağ Belediyesi’ne bağlı ekipler, 26 mahalle muhtarlığının bakım ve onarım çalışması adı altında her türlü ihtiyacını tamamlıyor. Duvar örmeden sıvaya, çatı aktarımından tesisata, çevre düzenlemesinden boyaya, mutfak dolaplarından elektriğe ve kanalizasyona kadar her şey özenle yapılıyor. Yenileme çalışmaları son olarak Başpınar, Önder ve Yıldıztepe Mahalle Muhtarlığı’nda gerçekleşti.

“KÖPRÜ VAZİFESİ GÖRÜYOR”

Mahalle muhtarlıklarındaki bakım ve onarım çalışmaları konusunda bir açıklama yapan Altındağ Belediye Başkanı Doç. Dr. Asım Balcı, muhtarların taleplerinin kendileri için büyük önem taşıdığını dile getirdi. Başkan Balcı, “Muhtarlarımız, sorumluluk alanlarındaki tüm ihtiyaçları tespit eden ve vatandaşlarımızın talebini bizlere ileten adeta bir köprü       vazifesi görüyor. Yerel yönetimlerin omurgasını oluşturan muhtarlarımızın en uygun şartlarda görevlerini yerine getirmesi için muhtarlık binalarımızı yeniliyoruz. Muhtarlarımızdan talepler geldikçe bu çalışmalarımız sürekli olarak devam edecek” ifadelerini kullandı

Hava Durumu

Yandex.Hava Durumu